background

Hakkımızda

05 Ocak 2002 tarihinde kurulan Tuneks Express, uluslararası ekspres kurye taşımacılığı alanındaki Türk Markaları arasındadır. 220'yi aşkın ülke ve özerk bölgeye doküman ve paketi, en kısa sürede, maksimum güvenlikte ve en uygun fiyatlarla taşıyan Tuneks Express, %100 Türk orijinli uluslararası hızlı hava taşımacılığı yapan Türk firmasıdır.

2002 yılından bu yana 'hızlı hava taşımacılığı' sektöründe hizmet veren Tuneks Express, 2012 yılına kadar çeşitli uluslararası ekspres kurye firmalarının bölgesel acenteliklerini yapmıştır. 2013 yılından itibaren sektör devleri ile yapılan servis ortaklıkları ile Ekspres kurye taşımacılığı sektöründe, toplu alım gücünden yararlanarak müşterilere en uygun fiyatlı ve hızlı gönderi hizmeti imkanı sunmaktadır.

Tuneks Express, IATA Yetkili Kargo Acentesi olup, T.C. Ulaştırma Bakanlığı’ndan Hava Kargo Acente Yetki Belgesi ve T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan Dolaylı Temsil Yetkisine Sahip Hızlı Kargo Firmasıdır.

Tuneks Express, uluslararası küçük boyutlu zarf gönderilerinden büyük boyutlu ağır koli gönderilerine kadar tüm ölçülerdeki gönderiler için müşterilerine maliyet tasarrufu, hız ve sorunsuz gönderi imkanı sağlayan bir oluşumdur. Temel amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmektir. 

Tuneks Express, sorununuza özel çözümler üreterek pazar payını giderek artırmaktadır. 

Uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile Tuneks Express, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. 

YASAL BİLDİRİM
Mersis Numarası: 0867092315000001
Sicil No: 25669
Ticaret Ünvanı : TUNEKS EXPRESS HIZLI KARGO LİMİTED ŞİRKETİ
İşletmenin Merkezi: Konya - Türkiye
Taahhüt edilen Sermaye: 500.000,00-TRL
Ödenen sermaye: 305.756,03.-TRL
Genel Müdür: Murat Coşkun